historka z porodnice

11. října 2009 v 20:57 | Marcela |  ostatní

Když jsem v zápalu předporodní přípravy začala zajímat o kosmetiku, kterou popřípadě budu natírat to malé stvoření, co má přijít na tento svět v naprosto čisté a nezkažené podobě, narazila jsem na spoustu článků, odkazů a jiných více či méně pravdivých informací. Nedbaje rady mého muže, ať už proboha nic nečtu, bo se z toho zblázním. Zasurfovala jsem na netu, co, že je to ta přírodní kosmetika. Ta která se údajně nedělá z ropy. Jo z ropy, k mému překvapení skoro každá, bez ohledu na cenu. Čím více jsem četla, tím více ve mně rostlo přesvědčení, že já budu ta příkladná matka, která nedá svému potomku ani zbla chemie. Že budu prostě ta supermatka. Tuhle chybu jsem pak v životě udělala ještě mnohokrát, než jsem konečně přišla na to, že jako neexistuje dokonalá vražda, neexistuje ani supermatka. Každopádně jsem si vyhlídla jedno super mýdlo z bio olivového oleje bez přidaných látek a hyper přírodním účinkem a co já vím čeho všeho ještě. Tak jsem v tašce do porodnice měla pouze toto mýdlo a jasné rozhodnutí. Neměla jsem žádný další mycí prostředek, šampon ani krém ani mastičku, nic, jen ještě jelení lůj za 12korun.
No jak už to tak bývá, každý dobrý skutek je víte co. Když v porodnici začalo pomalu přituhovat, milá zdravotní sestřička (jejíž otec určitě nebyl netopýr) mi řekla, tak jděte se osprchovat do porodního boxu. Není to žádná krabice.
No děcka, tak jsem se vám umyla tím super zeleným mýdlem. Asi tak za pět minut se dostavila reakce. Celé tělo mě začalo brutálně, že nevíte co, svědit. Kůže se mi stáhla a leskla se jak psovi kulky. No co ted? Muž se mi samozřejmě smál, a já se mezi kontrakcemi vesele drbala a mazala si stehna jelením lojem. Pak nastaly jiné okamžiky, ale o tom jindy. Tak mě to svědění přešlo.
Druhý den mi muž donesl sprcháč od radoxu, hodná paní od pojištovny nějaké vzorky ropných krémů. A sama nemocnice disponovala spoustou mastiček od džonsnu, který prý je úplně nejhorší. No co darovanému koni…
Snad se ten můj brouček za dvacet let nepozastaví nad tím jakou měl matku mrchu, že mu na zadek patlala reklamní mastičky. Kdopak ví..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama