konkurz

8. října 2009 v 23:20 | Marcela |  peprné

Rozhodla se na to rande teda jít. Moc se jí nechtělo ale musela si někoho najít, bez sexu se prostě žít nedá. Hledala nějakého vhodného chlapa snad všude. A nic. Bud to byli opravdoví skuteční blbi nebo neskuteční blbi. Posledního pořádného asi vyžrala Popelka. Čekala, kam zařadí jeho, Ondřeje. Seznámila jí s ním kamarádka Lenka- jo ona Lenka každému někoho dohodí a do všeho strká nos. Takže zítra jí má na drátě jako první, jako by ji slyšela, jaký je a jakýho ho má. Copak si myslí, že se s každým hned vyspí. Jako by nikomu dnes nezáleželo na duši, ach ten dnešní svět kam by to sakra spělo, kdyby se každý choval jako puberťák. Čert vem duši. Milena se vyspí s kým chce a to hned. Bylo sice pár takových, kteří se jí snažili říct, že je kurva nebo tak něco, ale to byli takoví s malým pérem nebo s neschopným pérem. Chlapa je totiž nutné napřed vyzkoušet v posteli. Když se s někým vodíte měsíce za ruce a on vám slibuje cihlový dům se zahrádkou. Plánuje jméno třetího dítěte a to ho ještě ani nevytáhl, je zde něco shnilého. Pak jsou tu dvě varianty.a) ve váš velký romantický večer začne tancovat podivuhodné tance něco mezi labutím jezerem a šamanským zaříkávacím rituálem, při tom vás polije vínem, požádá o ruku a když se mu konečně postaví vy máte v sobě sedmičku vína a půl lahve borovičky, kterou vám nechal doma strýček ze Slovenska pro nejhorší případy. b) jen co odložíte příbor, začnou mu téct sliny jako u vztekliny, vrhne se na vás jako zvíře udělá si časovku, pak sedí a kouří a v oblaku dýmu se poťouchle usmívá kdy už mu konečně řeknete, jak byl skvělý, zatímco vy sedíte na posteli vyjevená jestli to už jako bylo nebo ne.

Inu, raději s nimi chodila rovnou do postele. Než by riskovala jen měsíc času. Tak šla, tedy na to rande.
,,Ahoj, tak kam půjdeme?", zeptala se Milena a hodnotila.
,,No nevím, mě je to jedno, kam bys tak nejradši šla?"
To přesně čekala, tohle snad mohl vědět, konec konců ji vlastně pozval on. ,,No tak asi někam do baru,co?"
,,Tak já myslím, že si dáme asi víno, víš já obvykle nepiju".
,,Já piju pořád" ,, To ti nevěřím, ty jsi určitě strašně slušná hodná bla bla bla". Asi ho zabiju, né co bych dělala s mrtvolou aha, tak se opiju, a seru na to.
Po zdařilém litru vína ho dotáhla k sobě domů, měl takový žádostivý pohled, proč ho nevyužít. Ondřej nevypadal zle, to ne, spadal sice do kategorie ,,nagelovaný blbeček" ale ono je to vlastně jedno. A potom, zkušenosti jí naučily, že vzhled a sexuální zkušenost jsou věci naprosto odlišné. Ono je sice pěkné ukazovat se s idolem středoškolaček, ale na druhé straně kdyby chtěla usnout nezvala by si k tomu chlapa.
,,Dáme si ještě sklenku?"
,, Raději ne, bývám potom divoký" Už se třesu.
Žvanil samé nesmysly, ale v očích měl něco, co jí víc a víc přitahovalo, ale těch keců měla tak akorát, ,,Tak jdem na to" ,,Na co?" ,,No kvůli tomu, proč jsi tady, jdem do postele, co se divíš." Snad si nemyslíš, že jsem takový, co chce dostat ženskou do postele. Já si to nemyslím, idiote já to vím, tak si přehodíme role.
Odešla do koupelny, svlékla se. Cizí chlap má totiž super výhodu, může vám být jedno co si myslí, jak na vás pohlíží, nebo co na vás vidí, což je důležité, neboť se nemusíte vůbec za nic stydět, a můžete provádět věci na jaké budete mít zrovna chuť. Nemusíte mít strach, že se pohoršíte před svým křesťanským přítelem apod. a oni chlapi to berou úplně stejně. Hlavní totiž je, si užít, a o tom to je. Proto vlastně ho do té postele chcete, a proto vám může být srdečně jedno co si myslí. Protože Milena si nemyslí naprosto nic, je jí to jedno a žije blaze.Přišla do pokoje úplně nahá.
Chvíli mu trvalo něž posbíral své oči vypadlé z důlků. Překvapilo ji jak rychle se na ni vrhnul, jak moc ji chtěl, celou a najednou. Chtěl ji teď hned. Podvolila se a čekala jen to nejlepší. Pak ji překvapilo, že mu je jedno v jaké poloze se zrovna ona nachází, že na ní leží celou vahou, že jí občas i přidusí a že nemůže dýchat a takové drobnosti. No jenomže jestli u toho máte největší starost, zda ta zatracená ruka zdřevění, jestli to vydržíte s dechem popřípadě jestli se hlavou neprobouráte k sousedům, tak to opravdu není to pravé ořechové. Navíc ho tam rval samozřejmě hned, tak to nešlo, tak se vztekal, že fakt neví co už má dělat. Tak jak, na trotla, zkus to proboha trochu pomaleji, hurá. Usnula. Vzbudil jí ráno, když v kuchyni telefonoval. Nevěděl, že stojí na chodbě a poslouchá tuze zajímavý hovor.
Jo dostal.., ..já vím, že jsem. ..Ne neřekla, to poznám,... určitě měla. Není ale můj typ,no má je malé...ale jak jsem ji dostal to bys koukal,.. myslíš?lehčí?..ne nemyslím…jo, zeptám,měla by mít čas ,se mnou už nepůjde, už jsem svoje udělal. Vždyť jsi chtěl Lenku..nekecej..takže nedala..Emm to máš smůlu, ale s ní je to stejně o ničem, ale Mileny se zeptám, brnkni jí za hoďku až už tu nebudu čau Petře měj se.
Utíkala do postele a dělala mrtvou. Oblíkal se. ,,Ty už jdeš?" ,,Mám nějakou práci, tak ahoj miláčku, brzy se ti ozvu."Dal jí pusu a sklaply za ním dveře. Ušklíbla se. Nevěděla má-li se cítit uražená nebo vysvobozená. Šla do sprchy. Smyla ze sebe zbytky jeho slin, smyla ze sebe tuto noc.
Zazvonil telefon. ,,jé ahoj, jak to že sis vzpomněl Péťo?" ,,Jo, dneska by to šlo, v kolik? ,,Jasně budu tam, ahoj" Zavěsila a šla si vybírat šaty na večer, musí přece vypadat dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lupo Lupo | E-mail | Web | 16. února 2014 v 2:40 | Reagovat

Souhlasím, bez sexu se žít vážně nedá, chce to alespoň navštěvovat luxusní night club praha, který v sexu uspokojí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama