pravdivá

6. října 2009 v 21:32 | Marcela |  peprné
Pršelo, jak z konve lilo, ale Milena šla dál, dál svou cestou necestou, blátivou a studenou stezkou přes pole, louky, lány. No dobře, brodila se skrz kolejiště k malému ohyzdnému domku u nádraží, bydlel tam její současný přítel Majík. Potkala ho před 2 měsíci, byl to takový ten typ všechno vím, všechno znám všude jsem byl 2x a brouk pytlík je můj bratranec. Měl milý ksichtík, a to jeho vytahování Mileně imponovalo. Tak proč do toho nejít. Jo na tuhle otázku si měla zatraceně rozmyslet odpověď, ale to né a né. Ted si toho blbce s přehazovačkou musí sežrat kousek po kousku, "ale už, už toho mám tak akorát po krk", říkala si Milena, když zjistila, že nemá promočené jenom boty, ale i ponožky. Před očima ji vytanula včerejší scéna z baru, jako z filmu, ze špatného filmu. Seděli v Kopce. Ona, Majík, a dva jeho kamarádi. Tlachali a tlachali, až s přibývajícím pivem začal mít Majík své obvyklé výpady či vpády, těžko to pojmenovat, jisté je, že kdyby Milena měla zbraň Majík by to těžko rozdýchal. Jeho specialitou je, že kdykoli může, bezostyšně se vrhá po Mileně jako puberťák a neví roupama kam by ty pracky strčil. Tak to začalo. Omakávání, šeptání do ouška, ťuťu ňutu, jako kdyby to nemohlo počkat domů, to né to se zase svalí jako ožralé prase na postel a ženo, sundej mi ponožky nebo se pobliju. Jednak Milena měla pocit, že se předvádí jako, že teda umí šáhnout ženské na kozy, aby to jako všichni viděli a druhak věděla, že v posteli je prkno a kdyby to bylo možné, řekla by, že je frigidní. Když už mu asi pošesté odstrčila tu jeho nenechavou hnátu. Opravdu, ale opravdu by ho nejradši majzla. Urazil se, odvrávoral na záchod. Počkala si na něho v chodbičce. Přišel, kovbojsky si zapálil cigáro. Už jenom za to gesto by ho zabila.
"Nemůžeš se ke mně tak chovat" zaskřehotal Majík.
"Já se na rozdíl od tebe, nechovám jako puberťák"
"Nemůžu za to, vždyť víš, že tě miluju, miluju tě"
" To od tebe není pěkné, neznáš mě tak dlouho"
"Věděl jsem to hned"
" Já ti to, ale neřeknu, nemůžeš ně k tomu nutit, už jsem ti řekla, že věřím jenom v jednu životní lásku."
Situace byla dostatečně vyhrocená, tak Milena čekala kdy si před ní Majík bodne dýku do břicha na důkaz své neutuchající zatuchlé lásky.
Světácky se zašklebil a pravil: "všechny holky se kterýma jsem chodil, jsem miloval"
Chuděry, pomyslela si, a čekala, že jí bůh pomůže, že třeba hodí cihlu nebo tak něco. Nic. Chtěla říct, že je jí to jedno, že je blbec a že všichni co chodili s ní ji taky milovali. Chtěla říct, že je to sprosté jí takhle vydírat, že nechce lhát, že on je jí fuk a že se chtěla jenom bavit, když si tak velice hrál na všemohoucího. Chtěla mu říct, že na něho kašle a tak vůbec. Neřekla nic.
Podíval se na ni zkaleným okem a udělal něco jako "psss" cigaretu upustil na zem a zašlápl do koberce, který byl na chodbičce. Urazil se. Měla chuť ho sejmout nějakým strašným způsobem. Vzala nedopalek a vyhodila ven, sebrala věci a zmizela. Měla ho až po krk, no není divu.
A teď, teď se za ním brodí jako by nic.
Leželi v posteli. Nazí. Nebylo to předtím ani potom. Bylo to to! Ted měli pěkně píchat. Narážet rozpálenými těly o sebe, zeď nábytek, stěny kuchyňskou linku a tak. Burcovat sousedy. Vstávat a klesat, svírat pouštět, unikat a vnikat. A místo toho. Ech darmo mluvit.
"Kristepane už mě znáš dost dlouho. Nemůžeš říct, že se stydíš, tak proč se ti proboha nepostaví"
"Nevím, haha" zašklebil se Majík jako by se nechumelilo.
"Už jsme to řešili tak desetkrát a futr nic, není možné, že se ti nelíbím, protože všem jsem se líbila, tzn všem se postavil"
Nechtěla mu hned říct, že je neschopný břídil, stejně to věděl dobře sám. Doposud věřila že i on má nějaké city.
"No tak dneska nic"
"Děláš si srandu? Vždyť už je to víc jak 14dní. Nemůžu ti ho ani vykouřit, protože tobě se prostě ani nepostaví, copak jsi takový pánbíčkář, že si myslíš, že je to hřích."
"To je má věc, co si myslím, víš ale nejvíc mě mrzí že jsem včera zašlápl tu cigaretu.
No teď teď stoprocentně musí spadnout alespoň tvárnice. Zase nic.
Majíkovi bylo zhola jedno.
"Víš jaký je tvůj problém? Moc mluvíš, děláš falešný dojem, zbytečně kafráš jaký nejsi king, a pak to tak dopadá."
"No tak sis jednou nezapíchala, to je toho, to mi rve žíly, vztah není jenom o sexu milá zlatá."
"Já jsem ale moc velká na držení za ruku." Ti kdo tvrdí že vztahy nejsou o sexu jsou fakt divní. Berte jed na to, že jim to prostě v posteli nejde, že mají nějaký problém, tohle Milena už dobře ví, ale škoda, že jí to ten idiot neřekl na začátku místo těch keců co měl ženských.
"Ty nejsi ani ženská ty jsi sexuální objekt."
"No ještě začni s dětma, cos dělal celý svůj život, vždyť je ti sakra skoro třicet a to neumíš pořádně píchat!!!" Upřímně řečeno, nevěřila, že si ho umí vyhonit.
"Hlavně, že máš po kvartýře samé porno. Dneska ti žádná nepůjde ke sporáku, to si musíš zvykat, že si i ženská chce užít."
"No jako tvoje matka, co"
"Moji matku neznáš, ale aspoň je nezávislá, to se o té tvojí říct nedá, vychovala z tebe upejpánka, který se za sebe stydí." Přetekl pohár Mileniny trpělivosti.
"Víš co, tebe nebude tě mít nikdo rád, jsi blbá hysterická kráva."
"No a tobě zase nestojí."
Za tu zatracenou ztracenou dobu jejich rozhovoru už byla oblečená.
"Uvidíme se v práci."Práskla dveřma a byla by je nejradši rozbila. A taky celý ten hnusný barák.
Ráno přišla do práce. Vzal si dovolenou. V 10h jí přišla SMS: prijd si pro sve veci, dej vedet, kdy to bude, nechci u toho byt, klic nechej na lednicce.
Nevěděla jestli se má radovat nebo brečet. Protože určitá forma ponížení to byla, ale na druhou stranu to byla docela slušná výhra. A Majík ten ke svým úžasným vlastnostem přidal i zbabělost.
Tak tam naposled šla. Plánovala, že mu pustí plyn, vodu, hydrant, televizi z okna. Pustila mu tedy alespoň topení, aby se ten šetřílek aspoň jednou zahřál. Klíče mu nechala na stole. Vyšla ven, zabouchla ty pitomé dveře a vydala se vstříc novým lepším zítřkům. Vtom uviděla v kolejišti mrtvou krysu, ó jak příhodné.
"No koukám, že pro tebe to nebyl šťastný pobyt, co? Pro mě taky ne, ale nic si z toho nedělám, protože jinde, jinde je to určitě lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama