Sex ve Frýdku-Místku

18. září 2011 v 10:32 | Marcela |  jak jsem ....
Jsem inspirovaná americkým ženským seriálem, který zjevně nemá všechno za sebou. Musela jsem se usmát, když po několika úspěšných sériích se autoři pustili i do dvou celovečerních filmů. Proč usmát? Udělali černou ošklivou tečku, svatbou. To je teda konec módní pohádky. Ale zas na druhou stranu nic neskončí, dokud to doopravdy neskončí, jak říká Rocky, bratr Ramba. Třeba se ještě dočkáme nějakého dílu, kdy konečně hrdinky začnou řešit nějaké skutečné životní problémy, kdy budou stárnout, trpět nemocemi a peníze jim nebudou padat z nebe. Třeba by se už konečně naučily chodit po chodníku za sebou a snídani si nedej bože udělaly v pokoji, kterému se říká kuchyň.

Nemyslete si, že se tvůrci dostali poněkud mimo realitu, já takové ženy znám. Pocházejí z velkého světa - v ČR, ehm Praha, a chovají se naprosto stejně jako Carrie a její kámošky. Nemusím mít strach, že by je snad tenhle článek urazil, protože nemají čas číst nějaké usmolené blogy kamarádek z prdele Místku. Honba za vlastními sny a pohodlím, která ovládá západní svět, infikuje i absolventy osmé základní školy. Jistě rýpalové zase začnou šťourat, že jim závidím, víte, co asi na tom kus pravdy bude.(ušetřím si tím, trapné debaty v komentářích:) Prostě jednoduše mě žere jejich absolutní neschopnost omezit své potřeby, ukrojit ze svého času bez nároku na odměnu, pozměnit nesmyslné požadavky na partnera plus samozřejmě pachtění za penězi. Při letmém porovnání s ní jsem jen upocená manželka, která zavařuje do noci jako její matka. Na mou obranu sice přiznávám, že mě to baví. Tu mi dufam nehrozi, že na mě kdosi budě hlupě zirat, bo pasirovani rybizu je tež robota.

Dělají návštěvy kamarádek z jiných dimenzí vůbec dobrotu. Co nás vlastně spojuje? Že jsme spolu seděly ve druhé třídě? Nějaké to dobrodružství z mládí, celulitida? Je to nakonec to přátelství? Je skutečně ten jejich život o tolik lepší? Nebude to nakonec jen nějaké dobře nasvícené pozlátko. Nejezdí ony sem proto, že jim ten maloměstský Místek-potažmo Frýdek- připomíná šťastné dětství? Třeba se taky cítí ztracené tam v té Praze, ve městě parkovacích karet a nabubřelých dezignových výstav. Možná taky cítí, že je mamon pomalu tráví, a jezdí se sem hele koukat, jak se tu razovitě žije. No a je dost dobře možné, že ne.

Každopádně, já jdu obrátit okurky dnem vzhůru.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | Web | 16. února 2014 v 2:37 | Reagovat

Nevím kde ve Frýdku, ale zato vím, který night club Praha stojí za to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama